Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
3.8
Autor: Awyx
"OK"
Hodnotenie návštevníkov
 
2.6
Autor: matiasko
"priemer"
Hodnotenie návštevníkov
 
4.2
Autor: peter
"tie ceny by mohli byť aj menšie"
 
Športoviská Tenis Trenčiansky kraj

Tenis - Trenčiansky kraj

Okresy: Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín
 
Zoradenie 
1-8 z 8
 
Hutira relax club - Tenis, Handlová
Súčasťou areálu sú dva tenisové kurty s umelou trávou, v zimnom období sa 1 tenisový kurt prikrýva nafukovacou halou, ale aj minigolf, plážový volejbal a multifunkčné miniihrisko.
 
 
Tenisové stredisko Zelená Voda - Perla, Nové Mesto nad Váhom
K dispozícii sú Vám 4 antukové kurty, tenisová hala s 2 krytými kurtami s tvrdým povrchom, šatne so sociálnymi priestormi, barové a bufetové zariadenie s príjemným letným posedením.
 
 
DuTaF Centrum, Dubnica nad Váhom
Možnosť využitia piatich tenisových dvorcov, troch cvičných stien, dve šatne so sprchami a toaletou, požičovňa rakiet, loptičiek, vypletanie rakiet.
 
 
Tenisová hala Hari, Bánovce nad Bebravou
Tenis si môžete zahrať na antukových dvorcoch a v tenisovej hale s povrchom Taraflex.
 
 
Športcentrum Bojnice - Tenis
Komplex Športcentrum Bojnice sa nachádza v príjemnom a kľudnom prostredí mesta Bojnice, ktoré sa rozprestiera v malebnej oblasti na úpätí malej Magury v Hornonitrianskej Kotline.
 
 
Ostrov - Tenisový a minigolfový klub Trenčín
Tenisový a minigolfový areál na trenčianskom Ostrove ponúka osem antukových a tri betónové dvorce spolu s udržiavaným minigolfovým ihriskom.
 
 
Kurty Lazany
Privátne tenisové kurty - pre tých, ktorí majú radi súkromie. Dva nové tenisové kurty - hrací povrch antuka, jeden kurt s umelým osvetlením. Priamo pri kurtoch sú šatne so sociálnym...
 
 
TK Oskoruša Stará Turá
Tenisový klub sa nachádza v športovom areáli, v kľudnej a nefrekventovanej časti mesta. Areál TK Oskoruša Stará Turá disponuje 4. antukovými dvorcami.
 
1-8 z 8 Počet na stránku:
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt