Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
3.0
Autor: Silvia
"Super prostredie v lese, príroda je krasna, ihriska taktiež. Verejne toalety sú v otrasnom sta..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: Janny
"Prijemne miesto na relax s detmi, kde sa mozu dosyta vysantit a su na cerstvom vzduchu prakticky ..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: Tom
"Po dlhsom case som navstivil toto prijemne detske centrum so svojou dcerou a bol som prekvapeny, ..."
 
Športoviská Pre deti Bratislavský kraj

Pre deti - Bratislavský kraj

Okresy: Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec
 
Zoradenie 
1 2 1-20 z 23
 
Detské zábavné centrum FunCity - Cubicon Bratislava
Detské zábavné centrum FUNCITY v Galérii Cubicon v Bratislave ponúka deťom nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva.
 
 
Biofarma Príroda - Salaš Stupava
V prekrásnom prostredí v blízkosti Stupavy v Malých Karpatoch nájdete salaš, farmu so zvieratami, detské ihrisko a veľa ďalšieho.
 
 
Detský areál Železná studienka, Partizánska lúka Bratislava
V areáli sú pre návštevníkov k dispozícii detské ihriská, basketbalové a volejbalové ihrisko, futbalové mini ihrisko, upravené lesné chodníky v okolí vhodné na prechádzky, beh, bicyklovanie a pod.
 
 
Buppi Detský svet - Shopping Palace, Bratislava
Buppi – Detský svet nájdete v Shopping Palace na Zlatých Pieskoch, v novej časti nákupného centra na 1. poschodí. Vďaka krytému parkovisku, nachádzajúcemu sa priamo pod Buppi, sa pohodlne a...
 
 
Detské centrum Retro Kids, Bratislava - Ružinov
Retro Kids je novovzniknuté detské centrum v obchodnom centre Retro v Ružinove. Na ploche viac ako 500 m2 tu nájdete množstvo atrakcií.
 
 
Hopla Detský Svet, Bratislava
Nájdete nás v obchodnom centre Danubia v Bratislave - Petržalke na Panónskej ceste.
 
 
Detské ihrisko Shopping Palace Zlaté Piesky, Bratislava
Detské ihrisko v nákupnom centre Shopping Palace, ktoré leží v tesnej blízkosti jazera a vyhľadávanej rekreačnej zóny Zlaté piesky.
 
 
Detské ihrisko Aupark, Bratislava
Detské ihrisko sa nachádza vo vonkajšom areáli Auparku pri lezeckej stene a lanovom centre v blízkosti Sadu Janka Kráľa.
 
 
Kondičné cvičenie pre deti, Bratislava
Cieľom cvičenia je dať deťom základné pohybové znalosti zamerané na odbúranie ich energie, prispôsobenie sa deti v kolektíve, na vzájomnú toleranciu, rozvíjanie, či tvorivosť.
 
 
Detské ihrisko Lanoland - Lanové centrum ZSE, Bratislava
Destské pozemné ihrisko v lanovom centre sa nachádza na Kolibe - Kamzíku, v blízkosti tzv. Cvičnej lúky a v bezprostrednom susedstve bobovej dráhy.
 
 
The Little Gym, Bratislava
Cvičenie s deťmi, batoľatami a kojencami podporené dlhodobými medzinárodnými skúsenosťami. The Little Gym® je jedným z najpopulárnejších športových zariadení pre deti v západnej Európe.
 
 
Detské centrum KidsHouse, Bratislava
Na ploche viac než 1500 m2 máme pre vaše deti pripravené množstvo unikátnych atrakcií, ktoré sú rozdelené na zimné a letné hry.
 
 
Pohybové štúdio pre deti Pojašená POLLA, Malacky
Kurzy zamerané na podporu psychomotorického vývinu detí od narodenia do 3 rokov. V kurze sa stretnete s cvičením na fitloptách, s pesničkami, prekonávaním prekážok, zapájaním sa do kolektívu...
 
 
Tanečné a pohybové kurzy pre deti - EtnoDance Bratislava
EtnoDance je tanečné a pohybové štúdio pre bábätká od 6 mesiacov a deti do 6 rokov. Ponúkame cvičenia a tance pre deti so skúsenými a certifikovanými lektormi.
 
 
Denný detský tábor Jolly Camp, Bratislava - Nové Mesto
V dennom letnom tábore Jolly Camp čaká vaše deti skvelá zábava, šport, bohatý program, výlety a rôzne súťaže i s odmenami!
 
 
Fit&Fun Club, Bratislava
Cvičenie v centre Bratislavy pre malých aj veľkých. Balet pre deti a dospelých, tanec, jóga pre deti a dosplých, zumba, body work, pilates, port de bras, pohybová príprava pre deti...
 
 
V - FIT - športovo-relaxačné centrum, Bratislava - Cvičenia pre deti
Máte doma dieťa, ktoré je hyperaktívne, neobsedí na jenom mieste a neviete, čo s ním? Máte doma dieťa, ktoré má vlohy na gymnastiku, tanec, či aerobic?
 
 
Detské ihrisko Tyršovo nábrežie, Bratislava
Detské ihrisko sa nachádza v blízkosti Dunaja na Tyršovom nábreží v bratislavskej Petržalke a je určené pre deti vo veku 3-12 rokov.
 
 
Detské kurzy - Miracle štúdio Bratislava
V našej ponuke detských aktivít nájdete kurzy rôzneho zamerania, či už pohybové, hudobné, intelektuálne, spievavé, hravé, tanečné, jazykové... každý má možnosť si niečo príjemné pre seba vybrať.
 
 
Synchronizované plávanie - prípravný kurz na nábor do tímu SYNCHRO MALACKY
Synchronizované plávanie Malacky je nezisková organizácia poskytujúca verejnoprospešné služby v oblasti tvorby, rozvoja, ochrany, obnovy a prezentácie duchovných a kultúrnych hodnôt organizovaním športových podujatí, školení, kurzov, prezentácií a súťaží najmä...
 
1-20 z 23 1 2 Počet na stránku:
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt