Športoviská
 
Pravidlá


Webový portál Športoviská.sk je vašim sprievodcom slovenskými športoviskami, ktoré sú pre verejnosť dostupné či už za poplatok alebo zadarmo. Je zameraný na športové areály a zariadenia, športové haly, centrá a ihriská, lyžiarske strediská, fitness centrá a pod., ktoré sú udržiavané prevádzkovateľom alebo správcom a spĺňajú aspoň základné podmienky pre príslušný šport.

Rekreační i aktívni športovci už nemusia pracne hľadať informácie o športových zariadeniach na rôznych webových stránkach, ale všetko nájdu na jednom mieste. Pre návštevníkom je tu navyše možnosť hodnotiť športové zariadenia a písať komentáre na základe vlastných skúseností.

Pridanie športoviska je jednoduché a bezplatné, ale vyžaduje si vašu registráciu. Vo formulári je možné pripojiť k jednému športovisku až 3 obrázky. Vyhradzujeme si však právo doplniť, resp. formálne upraviť váš popis zariadenia, ak to budeme považovať za vhodné.

Užívatelia môžu športoviská hodnotiť na základe piatich základných kritérií, pričom ich priemerná hodnota vyjadruje celkové hodnotenie daného užívateľa:

Podmienky – Aká je kvalita športového zariadenia? Spĺňa zariadenie podmienky pre príslušný šport, je pre neho vhodné?
Vybavenosť – Aká je úroveň hygienických zariadení? Má športovisko požičovňu športových potrieb a servis? Poskytuje svojim návštevníkom šatne, servis, skrinky, občerstvenie a ďalšie služby, napr. možnosť platenia kartou?
Prostredie – Je daná lokalita vhodná pre športové účely? Aká je dostupnosť športoviska a aké sú možnosti parkovania? Na akej úrovni je interiér a okolie?
Personál – Je personál ochotný a má profesionálne vystupovanie? Aká je organizácia zariadenia, funguje systém rezervácií spoľahlivo?
Cena –  Ako hodnotíte primeranosť ceny v pomere ku kvalite služieb (aj športovisku s vyššou cenou môžete prideliť maximálne hodnotenie, ak je cena vyvážená špičkovou kvalitou služieb. Na druhej strane, ak je športovisko bezplatné, mali by ste mu prideliť päť hviezdičiek).

Myslite na to, že prostredníctvom hodnotenia nie je vhodné upozorňovať na chyby v našom popise. Ak nájdete určitý problém, prípadne nám chcete poradiť, využite kontaktný formulár, prípadne nám pošlite Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Vážime si váš čas, ktorý venujete písaniu hodnotení a komentárov, zároveň vás však žiadame, aby ste sa vyvarovali nasledovného:

- vulgárnych a zlomyseľných poznámok,
- hrubému osočovaniu a urážaniu,
- príliš stručným komentárom (odôvodnenie typu „skvelé“ alebo „super“ neobstojí)
- uvádzaniu telefónnych čísel, e-mailových adries a webových stránok.

Akékoľvek porušenie týchto pravidiel môže viesť k úprave alebo odstráneniu nevhodného príspevku.

Veríme, že portál Športoviská.sk naplní vaše očakávania a tešíme sa na vaše hodnotenia a komentáre. Ďakujeme vám za vašu priazeň a podporu!

Vaše Športoviská.sk

 
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt