Športoviská
 
Otázky a odpovede

 

Nenašiel som tu môj obľúbený tenisový kurt, na ktorom pravidelne hrávam tenis. Iný kurt, kam chodím občas hrávať, som našiel, ale nebolo pri ňom žiadne hodnotenie. Ako je to možné?

Naša aktuálna databáza športovísk obsahuje stovky športových zariadení, ale uvedomujeme si, že náš zoznam nie je a pravdepodobne ani nikdy nebude úplne kompletný. Športoviská však môže pridávať správca zariadenia alebo ľubovoľný užívateľ po bezplatnom zaregistrovaní. Po vyplnení čo možno najviac informácií a ich odoslaní bude daný záznam skontrolovaný a v prípade potreby formálne upravený. V čo možno najkratšom čase zabezpečíme jeho zverejnenie na našom portáli Športoviská.sk. Pri hodnoteniach sa samozrejme spoliehame na vás. Ak máte skúsenosti s niektorým športovým zariadením uverejneným na našom portáli, neváhajte a napíšte na neho vlastné hodnotenie. Kvalita hodnotení a ich užitočnosť pre ostatných návštevníkov nášho portálu Športoviská.sk závisí aj od vás.

Jeden z komentárov na naše športové ihrisko je vyslovene neobjektívny. Môžete ho odstrániť?

Na nevhodný komentár nás môžete upozorniť aj sami kliknutím na odkaz „Nahlásiť hodnotenie administrátorovi“, ktorý sa nachádza pri každom komentári. Následne posúdime, či je tento komentár v súlade s našimi pravidlami a v prípade jeho nevhodnosti ho skorigujeme alebo úplne odstránime.

Ako pridám športový areál, ktoré slúži pre viacero športov?

Viacúčelovosť športového zariadenia treba uviesť do popisu pri jeho pridávaní. Toto športovisko následne zaradíme pod každú športovú kategóriu zvlášť, pričom aj jeho hodnotenia budú prislúchať k tomu športu, s ktorým má skúsenosti hodnotiaci užívateľ.


Prečo máte pri niektorých športoviskách neaktuálne údaje – kontakt, cenník, otváracie hodiny a pod.?

Popis športoviska, kontaktné údaje a informácie o cenách a otváracích hodinách sa môžu stať časom neaktuálnymi bez toho, aby sa táto informácia dostala k nám. Aktuálne informácie o športoviskách nám môžete pomôcť udržiavať aj vy, keďže 100%-nú presnosť údajov nedokážeme zabezpečiť. Stačí, keď použijete kontaktný formulár, prípadne nám pošlite Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. a neaktuálne informácie následne opravíme.

Popis športového areálu, ktorý prevádzkujeme a jeho obrázky na vašom portáli nie sú podľa našich predstáv. Je ich možné zmeniť?

Našou snahou je zverejňovanie objektívneho popisu a obrázkov športoviska. Ak podľa vášho názoru popis a obrázky nezodpovedajú skutočnému stavu, pošlite nám Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. vašu verziu popisu a aktuálnejšie obrázky a my vám vyjdeme maximálne v ústrety.

Na vašom portáli Športoviská.sk vám chýbajú fotky z niektorých športovísk v našom meste. Ako sa to dá zmeniť?

Ak vlastníte digitálny fotoaparát, budeme radi, ak tieto športové zariadenia odfotíte a fotografie nám zašlete Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .


Som veľmi rád, že konečne aj na Slovensku existuje komplexný prehľad športovísk pre rekreačných, ale aj aktívnych športovcov. Chcem vám pomôcť pritiahnuť nových návštevníkov, aby sa tiež mohli podeliť so svojimi skúsenosťami zo slovenských športovísk. Ako na to?


Veľmi nás poteší, ak portál Športoviská.sk odporučíš svojim kamarátom a známym. Podporu nášmu portálu môžete vyjadriť aj formou odkazu na vašej webovej stránke a samozrejme písaním kvalitných hodnotení a komentárov na základe vlastných skúseností.

Ak ste tu nenašli odpoveď na vašu otázku, napíšte nám.

Za vašu spoluprácu vám vopred ďakujeme!

Vaše Športoviská.sk

 
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt