Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
3.4
Autor: Wolf
"Znacka na mape je uplne mimo, pri Tesle na Vrbovskej ulici, ale ihrisko je na kupelnom ostrove. D..."
Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: semi-pro
"momentalne asi najlepsie na slovensku, perfektne ceny pred 12:00 a po 17:00. trochu tazsie ked fu..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.4
Autor: peter
"Boli sme tam s rodinou niekolkokrat a mame velmi dobru skusenost. s prijazdovou cestou by nieco m..."
 
Golf Trnavský kraj Golf Trnava
 

Golf Trnava TOP

Golf Trnava
Golf Trnava
Golf Trnava
Golf Trnava

Golfový areál sa nachádza v rekreačnej zóne Kamenný mlyn na okraji Trnavy. Súčasťou areálu je 9- jamkové golfové a footgolfové ihrisko. Zázemie tvorí kaviareň s terasou a odpaliskom. K dispozícií sú návštevníkom aj tréningové plochy. Areál je určený nielen golfistom, ale aj širokej verejnosti.

Tréningový golfový areál sa rozprestiera na konci Kamenného mlyna. Šesť a pol hektárový areál so zastrešeným odpaliskom, kaviarňou a putting greenom na trénovanie záverečných úderov je určený golfistom, ale aj bežnej verejnosti, ktorá si môže bez akýchkoľvek obmedzení vyskúšať čaro tohto športu.

Svojou šírkou 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov sa môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku.

Golf Trnava bol založený v roku 2011 so zámerom vybudovať golfové tréningové centrum. V súčasnosti úspešne poskytuje tréningové zázemie pre nácvik krátkej a dlhej hry s komfortnou sociálnou vybavenosťou a 9-jamkové tréningové ihrisko PAR 28 s dĺžkou 1 000 m. Golfistom, ale aj “nehrajúcim” návštevníkom je k dispozícii kaviareň a požičovňa palíc. Odpáliť si zopár loptičiek môže prísť teda aj ten, ktorý nemá vlastné náčinie. Kaviareň ponúka raňajkové menu, brunch, prípadne ľahké večere.

Golfové odpalisko slúži na trénovanie viacerých druhov golfových úderov. V areáli nájdete aj priestory pre technické “disciplíny” ako chipping (1 x 250 m2), či putting (800 m2). Súčasťou odpaliska je osvetlenie a kryté kóje pre možnosť tréningu aj za nepriaznivého počasia a automat pre výdaj loptičiek. Košík naplnený 36 golfovými loptičkami stojí 2 eurá. 9-jamkové ihrisko využívajú nielen golfisti ale aj footgolfisti, pre ktorých sú k dispozícii footgolfové jamky.Základné informácie

Aktivity a služby golf, footgolf, kaviareň s terasou, detské ihrisko, crossfitová veža
Cenník https://golftrnava.sk/cennik/fee/ https://golftrnava.sk/cennik-footgolf/

Kontakt

Adresa Kamenný mlyn 11    91708 Trnava
Telefón 0908719529
E-mail info@golftrnava.sk
Web https://golftrnava.sk
GPS N 48.36574   E 17.55363

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt